UVR2A220MED1TA
NichiconNichicon
UVR2A220MED1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVR2A220MED1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.UVR2A220MED1TA.pdf2.UVR2A220MED1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVR2A220MED1TA
Număr parc UVR2A220MED1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1645909 pcs Fișa cu date 1.UVR2A220MED1TA.pdf2.UVR2A220MED1TA.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UVR Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 260mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-16150-2
493-16150-2-ND
UVR2A220MED1TA-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 22µF