UVR1V472MRA6
NichiconNichicon
UVR1V472MRA6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVR1V472MRA6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UVR1V472MRA6.pdf2.UVR1V472MRA6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UVR1V472MRA6
Număr parc UVR1V472MRA6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5760 pcs Fișa cu date 1.UVR1V472MRA6.pdf2.UVR1V472MRA6.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.787" Dia (20.00mm)
Serie UVR Ripple Current @ Low Frequency 2.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.105A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 4700µF Aplicații General Purpose