UVR1J681MHA
NichiconNichicon
UVR1J681MHA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVR1J681MHA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UVR1J681MHA.pdf2.UVR1J681MHA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UVR1J681MHA
Număr parc UVR1J681MHA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6078 pcs Fișa cu date 1.UVR1J681MHA.pdf2.UVR1J681MHA.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune -
Serie UVR Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 680µF Aplicații General Purpose