UVR1J471MHD
NichiconNichicon
UVR1J471MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVR1J471MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UVR1J471MHD.pdf2.UVR1J471MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVR1J471MHD
Număr parc UVR1J471MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 129213 pcs Fișa cu date 1.UVR1J471MHD.pdf2.UVR1J471MHD.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UVR Ripple Current @ Low Frequency 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.35A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-1127
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 470µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UVR1J472MRA
UVR1J472MRA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 4700UF 20% 63V RADIAL
In stoc: 3139 pcs
Descarca: UVR1J472MRA.pdf
RFQ
UVR1J470MEA
UVR1J470MEA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
In stoc: 5811 pcs
Descarca: UVR1J470MEA.pdf
RFQ
UVR1J471MHD1TO
UVR1J471MHD1TO
Descriere: CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL