UVR1E153MRA
NichiconNichicon
UVR1E153MRA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVR1E153MRA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 15000UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UVR1E153MRA.pdf2.UVR1E153MRA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UVR1E153MRA
Număr parc UVR1E153MRA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 15000UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6175 pcs Fișa cu date 1.UVR1E153MRA.pdf2.UVR1E153MRA.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie UVR Ripple Current @ Low Frequency 3.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.37A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 15000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 15000µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UVR1E220MDD
UVR1E220MDD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
In stoc: 373508 pcs
Descarca: UVR1E220MDD.pdf
RFQ
UVR1E153MRA6
UVR1E153MRA6
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 15000UF 20% 25V RADIAL