UVR1C471MPD1TD
NichiconNichicon
UVR1C471MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVR1C471MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UVR1C471MPD1TD.pdf2.UVR1C471MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVR1C471MPD1TD
Număr parc UVR1C471MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 247795 pcs Fișa cu date 1.UVR1C471MPD1TD.pdf2.UVR1C471MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UVR Ripple Current @ Low Frequency 440mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 660mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5912-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 470µF