UVR0J471MED
NichiconNichicon
UVR0J471MED Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVR0J471MED
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UVR0J471MED.pdf2.UVR0J471MED.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVR0J471MED
Număr parc UVR0J471MED Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 366446 pcs Fișa cu date 1.UVR0J471MED.pdf2.UVR0J471MED.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UVR Ripple Current @ Low Frequency 320mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 480mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-1006
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 470µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UVR0J472MHD
UVR0J472MHD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
In stoc: 159506 pcs
Descarca: UVR0J472MHD.pdf
RFQ
UVR0J471MED1TD
UVR0J471MED1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL