UVR0J103MHD
NichiconNichicon
UVR0J103MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVR0J103MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UVR0J103MHD.pdf2.UVR0J103MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVR0J103MHD
Număr parc UVR0J103MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 92479 pcs Fișa cu date 1.UVR0J103MHD.pdf2.UVR0J103MHD.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UVR Ripple Current @ Low Frequency 2.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.7025A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-1012
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 10000µF