UVP1H2R2MDD
NichiconNichicon
UVP1H2R2MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVP1H2R2MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UVP1H2R2MDD.pdf2.UVP1H2R2MDD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UVP1H2R2MDD
Număr parc UVP1H2R2MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 318415 pcs Fișa cu date 1.UVP1H2R2MDD.pdf2.UVP1H2R2MDD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UVP Ripple Current @ Low Frequency 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 50mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Bi-Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 2.2µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UVP1H221MHD1TO
UVP1H221MHD1TO
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
In stoc: 265977 pcs
Descarca: UVP1H221MHD1TO.pdf
RFQ
UVP1H2R2MDD1TA
UVP1H2R2MDD1TA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL