UVP1E102MHD
NichiconNichicon
UVP1E102MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVP1E102MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UVP1E102MHD.pdf2.UVP1E102MHD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UVP1E102MHD
Număr parc UVP1E102MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 76137 pcs Fișa cu date 1.UVP1E102MHD.pdf2.UVP1E102MHD.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UVP Ripple Current @ Low Frequency 950mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.0925A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Bi-Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-17354
UVP1E102MHD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 1000µF