UVP1C100MDD
NichiconNichicon
UVP1C100MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVP1C100MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UVP1C100MDD.pdf2.UVP1C100MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVP1C100MDD
Număr parc UVP1C100MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 345112 pcs Fișa cu date 1.UVP1C100MDD.pdf2.UVP1C100MDD.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UVP Ripple Current @ Low Frequency 42mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Bi-Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 10µF