UVK2V4R7MPD1TD
NichiconNichicon
UVK2V4R7MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVK2V4R7MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL
Foi de date: 1.UVK2V4R7MPD1TD.pdf2.UVK2V4R7MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVK2V4R7MPD1TD
Număr parc UVK2V4R7MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 170291 pcs Fișa cu date 1.UVK2V4R7MPD1TD.pdf2.UVK2V4R7MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UVK Ripple Current @ Low Frequency 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 88mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-12653-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 4.7µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 4.7µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UVK2V470MHD
UVK2V470MHD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
In stoc: 79874 pcs
Descarca: UVK2V470MHD.pdf
RFQ
UVK2V4R7MPD
UVK2V4R7MPD
Producători: Nichicon