UVK2C100MPD1TD
NichiconNichicon
UVK2C100MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVK2C100MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL
Foi de date: 1.UVK2C100MPD1TD.pdf2.UVK2C100MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVK2C100MPD1TD
Număr parc UVK2C100MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1045784 pcs Fișa cu date 1.UVK2C100MPD1TD.pdf2.UVK2C100MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 160V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UVK Ripple Current @ Low Frequency 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 128mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-12617-3
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 10µF