UVK1V221MPD1TA
NichiconNichicon
UVK1V221MPD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVK1V221MPD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UVK1V221MPD1TA.pdf2.UVK1V221MPD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVK1V221MPD1TA
Număr parc UVK1V221MPD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1083454 pcs Fișa cu date 1.UVK1V221MPD1TA.pdf2.UVK1V221MPD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UVK Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 525mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5893-3
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 220µF