UVK1HR22MDD
NichiconNichicon
UVK1HR22MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVK1HR22MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UVK1HR22MDD.pdf2.UVK1HR22MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVK1HR22MDD
Număr parc UVK1HR22MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1683587 pcs Fișa cu date 1.UVK1HR22MDD.pdf2.UVK1HR22MDD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UVK Ripple Current @ Low Frequency 2.9mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.8mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 0.22µF Aplicații General Purpose