UVK1C333MRD
NichiconNichicon
UVK1C333MRD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVK1C333MRD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33000UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UVK1C333MRD.pdf2.UVK1C333MRD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVK1C333MRD
Număr parc UVK1C333MRD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33000UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21950 pcs Fișa cu date 1.UVK1C333MRD.pdf2.UVK1C333MRD.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie UVK Ripple Current @ Low Frequency 4.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.52A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-12403
UVK1C333MRD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.492" (12.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 33000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 33000µF