UUX1J330MNL6GS
NichiconNichicon
UUX1J330MNL6GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UUX1J330MNL6GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 63V SMD
Foi de date: 1.UUX1J330MNL6GS.pdf2.UUX1J330MNL6GS.pdf3.UUX1J330MNL6GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UUX1J330MNL6GS
Număr parc UUX1J330MNL6GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 63V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UUX Ripple Current @ Low Frequency 179mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 298.93mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-9972-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 33µF