UUT0G470MCL1GS
NichiconNichicon
UUT0G470MCL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UUT0G470MCL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 4V SMD
Foi de date: 1.UUT0G470MCL1GS.pdf2.UUT0G470MCL1GS.pdf3.UUT0G470MCL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UUT0G470MCL1GS
Număr parc UUT0G470MCL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 4V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 4V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UUT Ripple Current @ Low Frequency 36mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 54mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-9593-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 47µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 47µF