UUN0J102MNQ1MS
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UUN0J102MNQ1MS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
Foi de date: 1.UUN0J102MNQ1MS.pdf2.UUN0J102MNQ1MS.pdf3.UUN0J102MNQ1MS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UUN0J102MNQ1MS
Număr parc UUN0J102MNQ1MS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UUN Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 575mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Bi-Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1000µF Aplicații General Purpose