UUJ2E4R7MNQ1MS
NichiconNichicon
UUJ2E4R7MNQ1MS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UUJ2E4R7MNQ1MS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4.7UF 20% 250V SMD
Foi de date: 1.UUJ2E4R7MNQ1MS.pdf2.UUJ2E4R7MNQ1MS.pdf3.UUJ2E4R7MNQ1MS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UUJ2E4R7MNQ1MS
Număr parc UUJ2E4R7MNQ1MS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4.7UF 20% 250V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UUJ Ripple Current @ Low Frequency 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 104mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4.7µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 4.7µF Aplicații General Purpose