UUJ2D101MNQ6ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UUJ2D101MNQ6ZD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF SMD
Foi de date: UUJ2D101MNQ6ZD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UUJ2D101MNQ6ZD
Număr parc UUJ2D101MNQ6ZD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5507 pcs Fișa cu date UUJ2D101MNQ6ZD.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UUJ Ripple Current @ Low Frequency 410mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 656mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tray
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.886" (22.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 100µF Aplicații General Purpose