UUJ1H221MNQ1MS
NichiconNichicon
UUJ1H221MNQ1MS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UUJ1H221MNQ1MS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Foi de date: 1.UUJ1H221MNQ1MS.pdf2.UUJ1H221MNQ1MS.pdf3.UUJ1H221MNQ1MS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
150 pcs
300 pcs
750 pcs
1050 pcs
3750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UUJ1H221MNQ1MS
Număr parc UUJ1H221MNQ1MS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UUJ Ripple Current @ Low Frequency 320mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume 493-17484-2
UUJ1H221MNQ1MS-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 220µF Aplicații General Purpose