UUJ0J682MRQ1MS
NichiconNichicon
UUJ0J682MRQ1MS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UUJ0J682MRQ1MS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD
Foi de date: UUJ0J682MRQ1MS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UUJ0J682MRQ1MS
Număr parc UUJ0J682MRQ1MS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4814 pcs Fișa cu date UUJ0J682MRQ1MS.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.831" L x 0.831" W (21.10mm x 21.10mm) Dimensiune / Dimensiune 0.787" Dia (20.00mm)
Serie UUJ Ripple Current @ Low Frequency 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5525A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.886" (22.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 6800µF Aplicații General Purpose