UUG2W100MNQ1ZD
NichiconNichicon
UUG2W100MNQ1ZD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UUG2W100MNQ1ZD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
Foi de date: 1.UUG2W100MNQ1ZD.pdf2.UUG2W100MNQ1ZD.pdf3.UUG2W100MNQ1ZD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UUG2W100MNQ1ZD
Număr parc UUG2W100MNQ1ZD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UUG Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 224mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tray
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-17317
UUG2W100MNQ1ZD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 10µF