UUG1V222MNQ1MS
NichiconNichicon
UUG1V222MNQ1MS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UUG1V222MNQ1MS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD
Foi de date: 1.UUG1V222MNQ1MS.pdf2.UUG1V222MNQ1MS.pdf3.UUG1V222MNQ1MS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UUG1V222MNQ1MS
Număr parc UUG1V222MNQ1MS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UUG Ripple Current @ Low Frequency 1.55A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7825A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-7430-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.886" (22.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 2200µF