UUG1E102MNQ1MS
NichiconNichicon
UUG1E102MNQ1MS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UUG1E102MNQ1MS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 25V SMD
Foi de date: 1.UUG1E102MNQ1MS.pdf2.UUG1E102MNQ1MS.pdf3.UUG1E102MNQ1MS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UUG1E102MNQ1MS
Număr parc UUG1E102MNQ1MS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 25V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UUG Ripple Current @ Low Frequency 820mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 943mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-7421-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 1000µF