UUA1V221MNL1GS
NichiconNichicon
UUA1V221MNL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UUA1V221MNL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Foi de date: 1.UUA1V221MNL1GS.pdf2.UUA1V221MNL1GS.pdf3.UUA1V221MNL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UUA1V221MNL1GS
Număr parc UUA1V221MNL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UUA Ripple Current @ Low Frequency 375mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 562.5mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-6456-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 220µF