UUA1E220MCL1GS
NichiconNichicon
UUA1E220MCL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UUA1E220MCL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Foi de date: 1.UUA1E220MCL1GS.pdf2.UUA1E220MCL1GS.pdf3.UUA1E220MCL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UUA1E220MCL1GS
Număr parc UUA1E220MCL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UUA Ripple Current @ Low Frequency 44mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume 493-9450-6 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 22µF Aplicații General Purpose