UTT1A221MPD
NichiconNichicon
UTT1A221MPD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UTT1A221MPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UTT1A221MPD.pdf2.UTT1A221MPD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UTT1A221MPD
Număr parc UTT1A221MPD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 112629 pcs Fișa cu date 1.UTT1A221MPD.pdf2.UTT1A221MPD.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UTT Ripple Current @ Low Frequency 138mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 230mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-3270
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 680 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 220µF Aplicații General Purpose