UTS1V100MDD1TP
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UTS1V100MDD1TP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UTS1V100MDD1TP.pdf2.UTS1V100MDD1TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UTS1V100MDD1TP
Număr parc UTS1V100MDD1TP Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 642805 pcs Fișa cu date 1.UTS1V100MDD1TP.pdf2.UTS1V100MDD1TP.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UTS Ripple Current @ Low Frequency 21.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 43mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 10µF Aplicații General Purpose