USW1A220MDD1TP
NichiconNichicon
USW1A220MDD1TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: USW1A220MDD1TP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.USW1A220MDD1TP.pdf2.USW1A220MDD1TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile USW1A220MDD1TP
Număr parc USW1A220MDD1TP Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1832685 pcs Fișa cu date 1.USW1A220MDD1TP.pdf2.USW1A220MDD1TP.pdf
Toleranţă 22µF Suprafața de montare a terenului 0.059" (1.50mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm) Serie USW
Starea RoHS Tape & Box (TB) Ripple Current - Frecvență scăzută Audio
Ripplu curent Polar Polarizare Radial, Can
Pitch - Conector 10V Pachet / Caz -
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de condensatori 35mA
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului USW1A220MDD1TP Durată de viață @ Temp. -
Impedanta - Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
Descriere extinsă 22µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20%
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Aplicații 1000 Hrs @ 85°C
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
USW1A330MDD1TE
USW1A330MDD1TE
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
In stoc: 1370651 pcs
Descarca: USW1A330MDD1TE.pdf
RFQ
USW1A220MDD
USW1A220MDD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL