USV1E470MFD1TA
NichiconNichicon
USV1E470MFD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: USV1E470MFD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.USV1E470MFD1TA.pdf2.USV1E470MFD1TA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile USV1E470MFD1TA
Număr parc USV1E470MFD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 549668 pcs Fișa cu date 1.USV1E470MFD1TA.pdf2.USV1E470MFD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie USV Ripple Current @ Low Frequency 78mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 117mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose
produse asemanatoare
USV1H010MFD1TE
USV1H010MFD1TE
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
In stoc: 833470 pcs
Descarca: USV1H010MFD1TE.pdf
RFQ
USV1E470MFD
USV1E470MFD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL