USV1A470MFD1TE
NichiconNichicon
USV1A470MFD1TE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: USV1A470MFD1TE
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.USV1A470MFD1TE.pdf2.USV1A470MFD1TE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile USV1A470MFD1TE
Număr parc USV1A470MFD1TE Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 682465 pcs Fișa cu date 1.USV1A470MFD1TE.pdf2.USV1A470MFD1TE.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie USV Ripple Current @ Low Frequency 59mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 88.5mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose