UST1HR22MDD
NichiconNichicon
UST1HR22MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UST1HR22MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UST1HR22MDD.pdf2.UST1HR22MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UST1HR22MDD
Număr parc UST1HR22MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 396762 pcs Fișa cu date 1.UST1HR22MDD.pdf2.UST1HR22MDD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie UST Ripple Current @ Low Frequency 2.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.45mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-6052
UST1HR22MDD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.059" (1.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 0.22µF