USR1E101MDD1TD
NichiconNichicon
USR1E101MDD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: USR1E101MDD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.USR1E101MDD1TD.pdf2.USR1E101MDD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile USR1E101MDD1TD
Număr parc USR1E101MDD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1030903 pcs Fișa cu date 1.USR1E101MDD1TD.pdf2.USR1E101MDD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie USR Ripple Current @ Low Frequency 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 172.5mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-17696-3
USR1E101MDD1TD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 100µF