USR0J221MDD1TE
NichiconNichicon
USR0J221MDD1TE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: USR0J221MDD1TE
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.USR0J221MDD1TE.pdf2.USR0J221MDD1TE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile USR0J221MDD1TE
Număr parc USR0J221MDD1TE Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1229205 pcs Fișa cu date 1.USR0J221MDD1TE.pdf2.USR0J221MDD1TE.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie USR Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 220µF Aplicații General Purpose