USP1H010MDD
NichiconNichicon
USP1H010MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: USP1H010MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.USP1H010MDD.pdf2.USP1H010MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile USP1H010MDD
Număr parc USP1H010MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 311259 pcs Fișa cu date 1.USP1H010MDD.pdf2.USP1H010MDD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie USP Ripple Current @ Low Frequency 10mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 15mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Bi-Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15991
USP1H010MDD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.059" (1.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 1µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
USP1E470MDD1TD
USP1E470MDD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
In stoc: 695268 pcs
Descarca: USP1E470MDD1TD.pdf
RFQ
USP1H010MDD1TP
USP1H010MDD1TP
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL