USP0J221MDD1TE
NichiconNichicon
USP0J221MDD1TE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: USP0J221MDD1TE
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 6.3V THRUHOLE
Foi de date: 1.USP0J221MDD1TE.pdf2.USP0J221MDD1TE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile USP0J221MDD1TE
Număr parc USP0J221MDD1TE Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 6.3V THRUHOLE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 663640 pcs Fișa cu date 1.USP0J221MDD1TE.pdf2.USP0J221MDD1TE.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie USP Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 210mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Bi-Polar Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 220µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
USP0J221MDD
USP0J221MDD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL