USF1V330MDD1TE
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: USF1V330MDD1TE
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 35V THRU HOLE
Foi de date: 1.USF1V330MDD1TE.pdf2.USF1V330MDD1TE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile USF1V330MDD1TE
Număr parc USF1V330MDD1TE Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 35V THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 667880 pcs Fișa cu date 1.USF1V330MDD1TE.pdf2.USF1V330MDD1TE.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie USF Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 200mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 33µF