USF1C150MDD1TE
NichiconNichicon
USF1C150MDD1TE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: USF1C150MDD1TE
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 15UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.USF1C150MDD1TE.pdf2.USF1C150MDD1TE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile USF1C150MDD1TE
Număr parc USF1C150MDD1TE Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 15UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 667903 pcs Fișa cu date 1.USF1C150MDD1TE.pdf2.USF1C150MDD1TE.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie USF Ripple Current @ Low Frequency 35mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.059" (1.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 3.3 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 15µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 15µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
USF1C220MDD
USF1C220MDD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
In stoc: 231783 pcs
Descarca: USF1C220MDD.pdf
RFQ
USF1C101MDD1TD
USF1C101MDD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
In stoc: 168574 pcs
Descarca: USF1C101MDD1TD.pdf
RFQ
USF1C150MDD
USF1C150MDD
Descriere: CAP ALUM 15UF 20% 16V RADIAL