USF1A330MDD
NichiconNichicon
USF1A330MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: USF1A330MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.USF1A330MDD.pdf2.USF1A330MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile USF1A330MDD
Număr parc USF1A330MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 228867 pcs Fișa cu date 1.USF1A330MDD.pdf2.USF1A330MDD.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie USF Ripple Current @ Low Frequency 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 110mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15978
USF1A330MDD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 1.7 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 33µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
USF1A220MDD1TP
USF1A220MDD1TP
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
In stoc: 664101 pcs
Descarca: USF1A220MDD1TP.pdf
RFQ
USF1A220MDD
USF1A220MDD
Producători: Nichicon
In stoc: 200955 pcs
Descarca: USF1A220MDD.pdf
RFQ
USF1A330MDD1TE
USF1A330MDD1TE
Descriere: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL