URZ2C680MHD6
NichiconNichicon
URZ2C680MHD6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: URZ2C680MHD6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
Foi de date: 1.URZ2C680MHD6.pdf2.URZ2C680MHD6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
350 pcs
  • Mesaj
Specificațiile URZ2C680MHD6
Număr parc URZ2C680MHD6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 145287 pcs Fișa cu date 1.URZ2C680MHD6.pdf2.URZ2C680MHD6.pdf
Tensiune - evaluat 160V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie URZ Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 68µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 68µF