URZ1V220MDD
NichiconNichicon
URZ1V220MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: URZ1V220MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.URZ1V220MDD.pdf2.URZ1V220MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile URZ1V220MDD
Număr parc URZ1V220MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 955781 pcs Fișa cu date 1.URZ1V220MDD.pdf2.URZ1V220MDD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie URZ Ripple Current @ Low Frequency 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 120mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 22µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
URZ1V221MPD
URZ1V221MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 137253 pcs
Descarca: URZ1V221MPD.pdf
RFQ
URZ1V101MPD1TA
URZ1V101MPD1TA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 782790 pcs
Descarca: URZ1V101MPD1TA.pdf
RFQ
URZ1V220MDD1TA
URZ1V220MDD1TA
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Descarca: URZ1V220MDD1TA.pdf
URZ1V220MDD1TD
URZ1V220MDD1TD