URZ1E470MDD
NichiconNichicon
URZ1E470MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: URZ1E470MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.URZ1E470MDD.pdf2.URZ1E470MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile URZ1E470MDD
Număr parc URZ1E470MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 256850 pcs Fișa cu date 1.URZ1E470MDD.pdf2.URZ1E470MDD.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie URZ Ripple Current @ Low Frequency 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15938
URZ1E470MDD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 47µF