URZ1E220MDD
NichiconNichicon
URZ1E220MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: URZ1E220MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.URZ1E220MDD.pdf2.URZ1E220MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile URZ1E220MDD
Număr parc URZ1E220MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 341681 pcs Fișa cu date 1.URZ1E220MDD.pdf2.URZ1E220MDD.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie URZ Ripple Current @ Low Frequency 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 110mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15935
URZ1E220MDD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 22µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
URZ1E221MPD
URZ1E221MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
In stoc: 160251 pcs
Descarca: URZ1E221MPD.pdf
RFQ
URZ1E220MDD1TA
URZ1E220MDD1TA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL