URZ1A471MPD1TA
NichiconNichicon
URZ1A471MPD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: URZ1A471MPD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.URZ1A471MPD1TA.pdf2.URZ1A471MPD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile URZ1A471MPD1TA
Număr parc URZ1A471MPD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 428775 pcs Fișa cu date 1.URZ1A471MPD1TA.pdf2.URZ1A471MPD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie URZ Ripple Current @ Low Frequency 275mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 412.5mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 470µF Aplicații General Purpose