URZ0J682MHD
NichiconNichicon
URZ0J682MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: URZ0J682MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.URZ0J682MHD.pdf2.URZ0J682MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile URZ0J682MHD
Număr parc URZ0J682MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 95720 pcs Fișa cu date 1.URZ0J682MHD.pdf2.URZ0J682MHD.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie URZ Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.38A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 6800µF Aplicații General Purpose