URY2C101MRD
NichiconNichicon
URY2C101MRD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: URY2C101MRD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Foi de date: 1.URY2C101MRD.pdf2.URY2C101MRD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile URY2C101MRD
Număr parc URY2C101MRD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 53824 pcs Fișa cu date 1.URY2C101MRD.pdf2.URY2C101MRD.pdf
Tensiune - evaluat 160V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie URY Ripple Current @ Low Frequency 360mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-11253
URY2C101MRD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.492" (12.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 100µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 100µF Aplicații General Purpose