URS2G330MHD
NichiconNichicon
URS2G330MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: URS2G330MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Foi de date: 1.URS2G330MHD.pdf2.URS2G330MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile URS2G330MHD
Număr parc URS2G330MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 98230 pcs Fișa cu date 1.URS2G330MHD.pdf2.URS2G330MHD.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie URS Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 33µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
URS2G470MRD6
URS2G470MRD6
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
In stoc: 43310 pcs
Descarca: URS2G470MRD6.pdf
RFQ
URS2G470MHD
URS2G470MHD
Producători: Nichicon
In stoc: 54994 pcs
Descarca: URS2G470MHD.pdf
RFQ
URS2G330MHD1TN
URS2G330MHD1TN
Descriere: CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL