URS2E680MHD
NichiconNichicon
URS2E680MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: URS2E680MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Foi de date: 1.URS2E680MHD.pdf2.URS2E680MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile URS2E680MHD
Număr parc URS2E680MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 68800 pcs Fișa cu date 1.URS2E680MHD.pdf2.URS2E680MHD.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie URS Ripple Current @ Low Frequency 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 784mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 68µF Aplicații General Purpose